DIN 7504 A4 O 5,5X100 Z
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75044O055 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377368904
net ağırlığı 100 başına
1,470 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
75044O055 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377368904
net ağırlığı 100 başına
1,470 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 10,3 mm |
| kafa şekli | başlı |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ3 |
| nispet dp (dp) | 4,8 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat, sadece yumuşak metaller için uygunuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A4 O 5,5X100 Z