DIN 7967 A2 M 12
Kendinden Kilitlemeli ters somun
Ürün numarası
7967212
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377154637
net ağırlığı 100 başına
0,190 kg
Ürün numarası
7967212
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377154637
net ağırlığı 100 başına
0,190 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 21,9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| yükseklik (m) | 4,5 mm |
| nispet t (t) | 0,6 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
Güvenlik TeknolojisiPaylaş DIN 7967 A2 M 12