DIN 7972 A2 C 3,9X25
Havşa başlı sac vidası
Ürün numarası
7972239 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377155887
net ağırlığı 100 başına
0,164 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
7972239 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377155887
net ağırlığı 100 başına
0,164 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 7 " |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 1 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| kafa şekli | başlı |
| baş yüksekliği (k) | 2,3 mm |
| Slot genişliği (n) | 1 mm |
| yuva derinliği (t) | 0,7 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenPaylaş DIN 7972 A2 C 3,9X25