DIN 7973 A2 C 3,5X16
Mercimek başlı sac vidası
Ürün numarası
7973235 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377156518
net ağırlığı 100 başına
0,105 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
7973235 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377156518
net ağırlığı 100 başına
0,105 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 6 " |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,625 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 6,8 mm |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| baş yüksekliği (k) | 2,1 mm |
| Slot genişliği (n) | 1 mm |
| yuva derinliği (t) | 1,55 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| nispet f (f) | 1,2 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenPaylaş DIN 7973 A2 C 3,5X16