DIN 7976 A2 C 4,8X50
Altıköşe başlı sac vidası
Ürün numarası
7976248 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377157737
net ağırlığı 100 başına
0,566 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
7976248 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377157737
net ağırlığı 100 başına
0,566 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 10 " |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 2 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 8,71 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- Dış altı köşe
Paylaş DIN 7976 A2 C 4,8X50