DIN 7981 A2 C 4,8X38 Z
Yıldız silindir başlı sac vidası Z Form
Ürün numarası
79812048 38
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377159823
net ağırlığı 100 başına
0,470 kg
Ürün numarası
79812048 38
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377159823
net ağırlığı 100 başına
0,470 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 10 " |
| toplam uzunluk (l) | 38 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 1,5 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| kafa şekli | baş lensler |
| baş yüksekliği (k) | 3,55 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| nispet m (m) | 4,7 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- PZ
- Mercimek baş
Paylaş DIN 7981 A2 C 4,8X38 Z