DIN 7981 A4 C 5,5X120 Z
Yıldız silindir başlı sac vidası Z Form
Ürün numarası
79814055 120
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377321633
net ağırlığı 100 başına
1,800 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
79814055 120
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377321633
net ağırlığı 100 başına
1,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 12 " |
| toplam uzunluk (l) | 120 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 10,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,95 mm |
| nispet m (m) | 6,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ3 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- PZ
- Mercimek baş
Paylaş DIN 7981 A4 C 5,5X120 Z