DIN 7982 A2 C 3,5X50 H
Yıldız havşa başlı sac vidası, H Form
Ürün numarası
7982235 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377164926
net ağırlığı 100 başına
0,257 kg
Ürün numarası
7982235 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377164926
net ağırlığı 100 başına
0,257 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 6 " |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 2 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 6,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,1 mm |
| nispet m (m) | 4,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- PH
- Havşa baş
Paylaş DIN 7982 A2 C 3,5X50 H