DIN 7982 A2 C 3,9X9,5 V1
Yıldız havşa başlı kare sac vidası
Ürün numarası
79822V39 95
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377252005
net ağırlığı 100 başına
0,066 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
79822V39 95
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377252005
net ağırlığı 100 başına
0,066 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 7 " |
| toplam uzunluk (l) | 9,5 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,375 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | V1 |
| anahtar (sürüş) | kare |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Dört köşe tahrikTahrik, zaten bilinen TX, PZ ve PH yuvalarını mükemmel şekilde tamamlamaktadır
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- İç dört köşe
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş DIN 7982 A2 C 3,9X9,5 V1