DIN 7982 A4 C 4,8X32 Z
Yıldız havşa başlı sac vidası, Z Form
Ürün numarası
79824048 32
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377166227
net ağırlığı 100 başına
0,335 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
79824048 32
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377166227
net ağırlığı 100 başına
0,335 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 10 " |
| toplam uzunluk (l) | 32 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 1,25 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| nispet m (m) | 5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- PZ
- Havşa baş
Paylaş DIN 7982 A4 C 4,8X32 Z