DIN 7983 A4 C 4,2X70 H
Yıldız mercimek başlı sac vidası, H Form
Ürün numarası
7983442 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377171498
net ağırlığı 100 başına
0,501 kg
Ürün numarası
7983442 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377171498
net ağırlığı 100 başına
0,501 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,2 mm |
| DURCHMESSERZOLLFE | 8 " |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 2,75 " |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 8,1 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| nispet m (m) | 4,9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Sıhhi ve kalorifer tesisatında sac için vidalı birleştirmelerNemli ortamlarda ve sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere açık havadaki kullanıma uygun
Vidalanacak parçaların sacları seçilen vidanın diş eğiminden büyük olmalıdır
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- PH
- Mercimek havşa baş
Paylaş DIN 7983 A4 C 4,2X70 H