DIN 7984 A2 M 3X40
Silindir başlı cıvatalar, allen, ince kafalı
Ürün numarası
798423 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377172655
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
Ürün numarası
798423 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377172655
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 2 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| dis uzunluğu (b) | 12 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş DIN 7984 A2 M 3X40