DIN 7984 A4-070 M 6X55
Silindir başlı cıvatalar, allen, ince kafalı
Ürün numarası
798446 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377174468
net ağırlığı 100 başına
1,311 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
798446 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377174468
net ağırlığı 100 başına
1,311 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 55 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 10 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| dis uzunluğu (b) | 18 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş DIN 7984 A4-070 M 6X55