DIN 7984 A4 M 20X30
Silindir başlı cıvatalar, allen, ince kafalı
Ürün numarası
7984420 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377263490
net ağırlığı 100 başına
11,000 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
7984420 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377263490
net ağırlığı 100 başına
11,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 20 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 30 mm |
| baş yüksekliği (k) | 11 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 14 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş DIN 7984 A4 M 20X30