DIN 7985 A2 M 4X40 H
Yıldız mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
798524 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377176691
net ağırlığı 100 başına
0,444 kg
Ürün numarası
798524 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377176691
net ağırlığı 100 başına
0,444 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 7985 A2 M 4X40 H