DIN 7985 A2 M 6X35 Z
Yıldız mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
7985206 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377176059
net ağırlığı 100 başına
0,960 kg
Ürün numarası
7985206 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377176059
net ağırlığı 100 başına
0,960 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ3 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 7985 A2 M 6X35 Z