DIN 7985 A4 M 5X20 Z
Yıldız mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
7985405 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377178527
net ağırlığı 100 başına
0,441 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
7985405 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377178527
net ağırlığı 100 başına
0,441 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 10 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 7985 A4 M 5X20 Z