DIN 7985 A4 M 6X40 H
Yıldız mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
798546 40
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377179630
net ağırlığı 100 başına
1,050 kg
Ürün numarası
798546 40
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377179630
net ağırlığı 100 başına
1,050 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH3 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 7985 A4 M 6X40 H