DIN 7995 A2 5,0X30 Z
Yıldız mercimek havşa başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
7995250 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184214
net ağırlığı 100 başına
0,400 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
7995250 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184214
net ağırlığı 100 başına
0,400 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 9,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| dis uzunluğu (b) | 18 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 7995 A2 5,0X30 Z