DIN 7995 A2 6,0X75 Z
Yıldız mercimek havşa başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
7995260 75
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184443
net ağırlığı 100 başına
1,252 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
7995260 75
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184443
net ağırlığı 100 başına
1,252 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 75 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 11 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ3 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| dis uzunluğu (b) | 45 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 7995 A2 6,0X75 Z