DIN 7996 A2 4,5X35 Z
Yıldız bombe başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
7996245 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184733
net ağırlığı 100 başına
0,382 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
7996245 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377184733
net ağırlığı 100 başına
0,382 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Yarım yuvarlak kafa |
| kafa çapı (dk) | 9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| dis uzunluğu (b) | 21 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 7996 A2 4,5X35 Z