DIN 84 A2 M 2,3X16
Düz yarıklı silindir başlı cıvatalar
Ürün numarası
0084223 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377007650
net ağırlığı 100 başına
0,062 kg
Ürün numarası
0084223 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377007650
net ağırlığı 100 başına
0,062 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 4,4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,5 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 84 A2 M 2,3X16