DIN 84 A4 M 1,4X6
Düz yarıklı silindir başlı cıvatalar
Ürün numarası
0084414 6
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377280701
net ağırlığı 100 başına
0,009 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
0084414 6
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377280701
net ağırlığı 100 başına
0,009 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 1,4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 6 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 2,6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 0,9 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 84 A4 M 1,4X6