DIN 85 A2 M 2,5X12
Düz yarıklı, düz başlı vidalar
Ürün numarası
0085225 12
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377011060
net ağırlığı 100 başına
0,054 kg
Ürün numarası
0085225 12
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377011060
net ağırlığı 100 başına
0,054 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
| kafa çapı (dk) | 5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,5 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 85 A2 M 2,5X12