DIN 85 A4 M 3X5
Düz yarıklı, düz başlı vidalar
Ürün numarası
008543 5
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377012234
net ağırlığı 100 başına
0,055 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
008543 5
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377012234
net ağırlığı 100 başına
0,055 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
| kafa çapı (dk) | 6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,8 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 85 A4 M 3X5