DIN 85 A4 M 5X14
Düz yarıklı, düz başlı vidalar
Ürün numarası
008545 14
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377281883
net ağırlığı 100 başına
0,325 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
008545 14
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377281883
net ağırlığı 100 başına
0,325 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 14 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
| kafa çapı (dk) | 10 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 85 A4 M 5X14