DIN 908 A4 G 3/8" DIN 228'e göre
Altıgen soket boru tıpası, metrik ince tabla
Ürün numarası
0908438
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377057822
net ağırlığı 100 başına
2,140 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
0908438
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377057822
net ağırlığı 100 başına
2,140 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| kose genisligi (e) | 9,2 mm |
| İplik tipi | silindirik gaz parçacığı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 15 mm |
| çapı inch (d) | 3/8" " |
| Yaka çapı (d2) | 22 mm |
| nispet c (c) | 3 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 908 A4 G 3/8" DIN 228'e göre