DIN 910 A4 G 1 1/8" DIN 228'e göre
Altıköşe boru tapası, flanşlı metrik ince diş
Ürün numarası
09104118
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377058119
net ağırlığı 100 başına
23,800 kg
Paketleme birimleri:
5
Ürün numarası
09104118
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377058119
net ağırlığı 100 başına
23,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| kose genisligi (e) | 29,56 mm |
| İplik tipi | silindirik gaz parçacığı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 27 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 32 mm |
| çapı inch (d) | 1 1/8" " |
| Yaka çapı (d2) | 44 mm |
| nispet c (c) | 5 mm |
| nispet m (m) | 11 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 910 A4 G 1 1/8" DIN 228'e göre