DIN 920 A2 M 2X10
Düz yarıklı ve dar çaplı düz başlı vidalar
Ürün numarası
092022 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377300140
net ağırlığı 100 başına
0,031 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
092022 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377300140
net ağırlığı 100 başına
0,031 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| dis uzunluğu (b) | 6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,2 mm |
| kafa çapı (dk) | 2,8 mm |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 920 A2 M 2X10