DIN 921 1.4305 M 5X8
Büyük başlıklı yarıklı tava başlı vida
Ürün numarası
092125 8
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078186
net ağırlığı 100 başına
0,474 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
092125 8
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078186
net ağırlığı 100 başına
0,474 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| kafa çapı (dk) | 16 mm |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 921 1.4305 M 5X8