DIN 923 1.4305 M 5X6
Yarıklı tava başlı destekli vida
Ürün numarası
092325 6
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078544
net ağırlığı 100 başına
0,435 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
092325 6
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078544
net ağırlığı 100 başına
0,435 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 6 mm |
| dis uzunluğu (b) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| kafa çapı (dk) | 11 mm |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
| GESAMTLAENGEMAX | 13 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 923 1.4305 M 5X6