DIN 923 1.4305 M 8X16
Yarıklı tava başlı destekli vida
Ürün numarası
092328 16
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078681
net ağırlığı 100 başına
1,808 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
092328 16
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377078681
net ağırlığı 100 başına
1,808 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| dis uzunluğu (b) | 11 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,8 mm |
| kafa çapı (dk) | 16 mm |
| kafa şekli | ruhsuz adam |
| GESAMTLAENGEMAX | 27 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 923 1.4305 M 8X16