DIN 931 A2-50 M 45X120
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
0931245 120
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377269553
net ağırlığı 100 başına
229,000 kg
Ürün numarası
0931245 120
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377269553
net ağırlığı 100 başına
229,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 45 mm |
| toplam uzunluk (l) | 120 mm |
| dis uzunluğu (b) | 96 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 28 mm |
| kose genisligi (e) | 76,95 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 70 |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A2-50 M 45X120