DIN 931 A2-70 M 30X240
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
0931230 240
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377081957
net ağırlığı 100 başına
153,000 kg
Ürün numarası
0931230 240
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377081957
net ağırlığı 100 başına
153,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 30 mm |
| kose genisligi (e) | 50,85 mm |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 46 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 240 mm |
| dis uzunluğu (b) | 85 mm |
| baş yüksekliği (k) | 18,7 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A2-70 M 30X240