DIN 931 A4-70 M 5X85
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
093145 85
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377273000
net ağırlığı 100 başına
1,422 kg
Ürün numarası
093145 85
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377273000
net ağırlığı 100 başına
1,422 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 85 mm |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 3,5 mm |
| kose genisligi (e) | 8,79 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A4-70 M 5X85