DIN 931 A4-80 M 24X290
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
093148024 290
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377274120
net ağırlığı 100 başına
109,700 kg
Paketleme birimleri:
5
Ürün numarası
093148024 290
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377274120
net ağırlığı 100 başına
109,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 24 mm |
| toplam uzunluk (l) | 290 mm |
| dis uzunluğu (b) | 73 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 15 mm |
| kose genisligi (e) | 39,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 36 |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A4-80 M 24X290