DIN 931 A4-80 M 5X50
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
09314805 50
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377087058
net ağırlığı 100 başına
0,876 kg
Ürün numarası
09314805 50
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377087058
net ağırlığı 100 başına
0,876 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 3,5 mm |
| kose genisligi (e) | 8,79 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A4-80 M 5X50