DIN 931 A4-80 M 8X210
Altıköşe yarım dişli civata
Ürün numarası
09314808 210
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377274311
net ağırlığı 100 başına
8,770 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
09314808 210
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377274311
net ağırlığı 100 başına
8,770 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 210 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 5,3 mm |
| kose genisligi (e) | 14,38 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 13 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 28 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 931 A4-80 M 8X210