DIN 933 A2-50 M 39X90
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933239 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377270733
net ağırlığı 100 başına
132,000 kg
Ürün numarası
0933239 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377270733
net ağırlığı 100 başına
132,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 39 mm |
| toplam uzunluk (l) | 90 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 25 mm |
| kose genisligi (e) | 66,44 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 60 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, ön tarafPaylaş DIN 933 A2-50 M 39X90