DIN 933 A2-70 M 14X55
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933214 55
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377089250
net ağırlığı 100 başına
8,280 kg
Ürün numarası
0933214 55
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377089250
net ağırlığı 100 başına
8,280 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 14 mm |
| toplam uzunluk (l) | 55 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 8,8 mm |
| kose genisligi (e) | 24,49 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 22 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, ön tarafPaylaş DIN 933 A2-70 M 14X55