DIN 933 A2-70 M 36X120
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933236 120
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377091086
net ağırlığı 100 başına
126,000 kg
Ürün numarası
0933236 120
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377091086
net ağırlığı 100 başına
126,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 36 mm |
| toplam uzunluk (l) | 120 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 22,5 mm |
| kose genisligi (e) | 60,79 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 55 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, ön tarafPaylaş DIN 933 A2-70 M 36X120