DIN 933 A2-80 M 12X100
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093328012 100
çelik sınıfı
A2-80
EAN/GTIN
4043377343376
net ağırlığı 100 başına
8,800 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
093328012 100
çelik sınıfı
A2-80
EAN/GTIN
4043377343376
net ağırlığı 100 başına
8,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 7,5 mm |
| kose genisligi (e) | 21,1 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, ön tarafPaylaş DIN 933 A2-80 M 12X100