DIN 933 A2 M 2X14
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093322 14
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377089809
net ağırlığı 100 başına
0,039 kg
Ürün numarası
093322 14
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377089809
net ağırlığı 100 başına
0,039 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 14 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 1,4 mm |
| kose genisligi (e) | 4,32 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, ön tarafPaylaş DIN 933 A2 M 2X14