DIN 933 A4-50 M 42X200
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933442 200
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377275318
net ağırlığı 100 başına
259,000 kg
Paketleme birimleri:
5
Ürün numarası
0933442 200
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377275318
net ağırlığı 100 başına
259,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 42 mm |
| toplam uzunluk (l) | 200 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 26 mm |
| kose genisligi (e) | 71,3 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 65 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-50 M 42X200