DIN 933 A4-70 M 16X30
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933416 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377093981
net ağırlığı 100 başına
7,690 kg
Ürün numarası
0933416 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377093981
net ağırlığı 100 başına
7,690 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 16 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
| kose genisligi (e) | 26,75 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 24 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-70 M 16X30