DIN 933 A4-70 M 6X12
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093346 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377096029
net ağırlığı 100 başına
0,442 kg
Ürün numarası
093346 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377096029
net ağırlığı 100 başına
0,442 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| kose genisligi (e) | 11,05 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-70 M 6X12