DIN 933 A4-70 M 8X20 SZ
Yarıklı Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
0933408 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377092922
net ağırlığı 100 başına
1,230 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
0933408 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377092922
net ağırlığı 100 başına
1,230 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 5,3 mm |
| kose genisligi (e) | 14,38 mm |
| kafa şekli | Yuvası altıgen baş |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 13 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen yuvası ile |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-70 M 8X20 SZ