DIN 933 A4-80 M 10X35
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093348010 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377096647
net ağırlığı 100 başına
2,870 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
093348010 35
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377096647
net ağırlığı 100 başına
2,870 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 6,4 mm |
| kose genisligi (e) | 18,9 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 17 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-80 M 10X35