DIN 933 A4-80 M 14X140
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093348014 140
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377275875
net ağırlığı 100 başına
16,700 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
093348014 140
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377275875
net ağırlığı 100 başına
16,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 14 mm |
| toplam uzunluk (l) | 140 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 8,8 mm |
| kose genisligi (e) | 24,49 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 22 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-80 M 14X140