DIN 933 A4-80 M 33X120
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093348033 120
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377246035
net ağırlığı 100 başına
104,000 kg
Paketleme birimleri:
10
Ürün numarası
093348033 120
çelik sınıfı
A4-80
EAN/GTIN
4043377246035
net ağırlığı 100 başına
104,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 33 mm |
| toplam uzunluk (l) | 120 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 21 mm |
| kose genisligi (e) | 55,37 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 50 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4-80 M 33X120